آسودگی خاطر و رضایت مندی مشتریان از الویت‏‌های دامرسا می‌باشد و دامرسا در این راستا می‏‌کوشد تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد. با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسائلی روبرو شوند که در چنین مواردی خدماتی در چارچوب خدمات پس از فروش در نظر گرفته شده است.

ما این امکان را برای شما در نظر گرفته‌ایم که با آسودگی خاطر تا 3 روز پس از دریافت کالا، برای بازگرداندن آن طبق شرایط زیر اقدام کنید.

دامرسا - رویه بازگردانی کالا -
دامرسا - رویه بازگردانی کالا -
دامرسا - رویه بازگردانی کالا -
دامرسا - رویه بازگردانی کالا -
دامرسا - رویه بازگردانی کالا

کالا را چطور ارسال کنید؟

  1.  لطفاً قبل از هر اقدامی با کارشناسان پشتیبانی خدمات پس از فروش تماس بگیرید.
  2.  از ارسال کالا بدون هماهنگی با خدمات پس از فروش دامرسا جداً، خودداری کنید.
  3.  برای ارسال، باید کالا در جعبه یا کارتن اصلی خود به ‏خوبی بسته‌بندی شود و لوازم جانبی و همه اقلام همراه مانند کابل، ریموت، باطری، دفترچه راهنما، کارت گارانتی، کارت بیمه، بند و قطعات بسته‌بندی به همراه کالای اصلی ارسال شود.
  4.  برچسب‌زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد. (در صورت لزوم، توضیحات خود را پشت فاکتور خرید یا قطعه کاغذ جداگانه‌ای بنویسید.)
  5. درصورت ارسال با پست پیشتاز، عکس و تصویری از رسید پستی تهیه و به آدرس [email protected] ایمیل کنید.
  6. برای بازگرداندن کالا از روشی که نسبتا مقرون به صرفه و ساده باشد اقدام کنید (پست پیشتاز، تیپاکس، پست سفارشی)
  7. بدیهی است که به طور معمول هزینه بازگشت کالا به عهده مشتری می باشد و پس از مشخص شدن اشتباه از جانب فروشنده، هزینه کامل به مشتری عودت می گردد.
  8. عودت مبلغ پس از تحویل کالا به فروشنده و بررسی توسط دامرسا انجام می گیرد.
  9. در صورت بروز هر گونه مشکل و نیاز به راهنمایی می‌توانید با WhatsApp به شماره 09393311383 یا ایمیل [email protected] در ارتباط باشید.

جهت رسیدگی به درخواست، ذکر شماره پیگیری سفارش و شماره همراه ضروری است.