از کجا شروع کردیم؟

اسفند سال 98 و همزمان با شیوع بیماری کرونا و اخبار کمبود ماسک و الکل، به دلیل ارتباطاتی که با تولید کننده ها داشتیم، به سرعت این سایت رو طراحی کردیم و تا اواخر فروردین 99 موفق شدیم بیش از 10 هزار ماسک بهداشتی و 3 هزار ضد عفونی کننده را به دست هموطنان در سراسر کشور برسونیم. در همین حین بود که متوجه شدیم فروشنده‌های زیادی تو سراسر کشور مثل همین تولیدکنده کوچک ماسک بهداشتی هستن که علیرغم تولید محصولات خوب، کسی اونا رو نمیشناسه و به همین دلیل نمیتونن اونطور که باید محصولاتشون رو به بازار عرضه کنن. پس دامرسا مصمم شد تا پاسخی مناسب به یکی از نیازهای جامعه ارائه بده.
اسفند سال 99 به صورت آزمایشی شروع به همکاری با فروشگاه های بیشتری کردیم و بعد از گذشت مدت کوتاه، حدود 200 فروشگاه در دامرسا فعال شدن و حالا به جایی رسیده که هر روز بیشتر از 10 هزار بازدید کننده در حال خرید از محصولات با کیفیتی هستن که در دامرسا توسط فروشندگان مختلف به فروش می‌رسه.
در حال حاضر 14 نفر به صورت مستقیم در دامرسا مشغول به کار هستن و با اجرای فاز دوم توسعه دامرسا، سعی داریم این خدمات را به 1000 فروشگاه فعال ارائه بدیم و بازار دامرسا پر رونق و بزرگتر میشه.

دقیقا دامرسا چیه؟
دامرسا یک بازار آنلاین خرید و فروش کالاست که این فرصت و ابزار رو در اختیار کسب و کارهای خرد، خانگی، روستایی و اینستاگرامی قرار میده تا در سریع‌ترین و کوتاه‌ترین زمان ممکن و بدون صرف هیچ هزینه‌ای، سایتَک یا صفحه اختصاصی فروش آنلاین خودشون رو داشته باشن و به صورت اینترنتی محصولاتشون رو به فروش برسونن. دامرسا یک فروشگاه ساز نیست، بلکه یک بازارگاه آنلاین هست و تمام بخش های تبلیغات، معرفی و فروش کالا توسط دامرسا انجام میشه تا فروشنده تمرکز کافی روی تولید و تامین کالای باکیفیت داشته باشه.

هدف دامرسا چیه؟
کسب و کارهای کوچیک با وجود محصولات خوب معمولا 2 مانع سر راه خودشون دارند :
1- جایی نیست که محصولاتشون به خوبی دیده بشه. راه اندازی سایت یا افزایش فروش از طریق صفحه اینستاگرام پر هزینست و خیلی از کسب و کارهای کوچیک یا هنرمندان در سراسر کشور با مشکل دیده شدن و فروش رو به رو میشن.
2- جلب اعتماد خریدار یک چالش اساسی سر راه فروشندگان محصول بوده و هست.
دامرسا یک راهکار قطعی و در دسترس برای از میان برداشتن هر دو چالش بالاست.
هدف دامرسا حمایت و تسهیل فروش کسب و کارهای کوچیکه. در واقع، دامرسا به فروشنده‌ها کمک می‌کنه که بتونن بدون دردسر کسب و کار خودشون رو داشته باشن.

دامرسا چه ویژگی برای خریدار داره؟
در دامرسا برای اولین بار سرویس پشتیبانی فوری و آنلاین رو برای آسودگی خاطر مشتریان راه اندازی کردیم تا به عنوان یک حامی قدرتمند و صالح، پشتیبان مشتریان عزیز از سراسر کشور باشیم.
 علاوه بر این ابزار خرید امن ، راحت و آنلاین از صدها فروشگاه کوچک در سراسر کشور با استفاده از سایت و اپلیکیشن فراهم شده. مشتریان عزیز میتونن از طریق اپلیکیشن خریدهای خودشون رو ثبت کنن و سفارش مستقیما توسط خود فروشندگان بررسی و ارسال میشه و دامرسا به عنوان تسهیلگر و امین، به این روند نظارت می‌کنه.

مکانیزم امنیت خریدار و فروشنده؛ ضمانت خرید و فروش امن
دامرسا بیش از یک وب سایت، یک بازار پر رفت و آمد است. نظارت بر روند خرید و فروش کالا در یک بازار بزرگ یکی از سه هدف بزرگ دامرسا است و دامرسا با ایجاد مکانیزم امنیت خریدار و فروشنده در کنار روش های دیگر بر این بازار نظارت می کند.
روش کار به این صورت است که مبلغ پرداختی مشتری به صورت امانت نزد دامرسا می‌ماند و تا زمانی که فروشنده، کالا را به مشتری تحویل نداده است و خریدار دریافت مرسوله را تائید نکرده است، مبلغی به حساب فروشنده پرداخت نمی‌شود. علاوه بر این، تمامی فروشندگان در دامرسا احراز هویت شده اند و خریداران می‌توانند خریدهای خود را با خیال راحت از بازارهای آنلاین دامرسا انجام دهند. 

در حال حاضر بیشتر از 13000 محصول توسط بیشتر از 170 فروشنده فعال در دامرسا در حال فروش هست و روزانه صدها محصول جدید به دامرسا اضافه میشه. در دامرسا به هدف خود جهت رشد و تسهیل فروش کسب و کارهای کوچک خانگی، روستایی ، کارگاه های تولیدی و هنر دست هنرمندان ما در سراسر کشور پایبندیم و از هیچ تلاشی کوتاه نمی آییم.